2019`da Alınabilecek En İyi Kulak İçi Kulaklıklar – Kulaklık Tavsiyesi

2019`da Alınabilecek En İyi Kulak İçi Kulaklıklar – Kulaklık Tavsiyesi

2019`da Alınabilecek En iyi kulak içi kulaklıklar Nelerdir?  Uygun Fiyata En iyi kulak içi kulaklıklar Nelerdir? Önerilen kulak içi kulaklıklar, tavsiye edilen kulak içi kulaklıklar, 

Teknolojinin hayatımızda her geçen gün yer edindiği günümüzde teknolojik aletleride bir an olsun yanımızdan ayırmıyoruz.

Telefon görüşmeleri yaptığımız, müzik dinlediğimiz, yada oyun oynarken kullandığımız kulaklıklar sürekli yanımızdadır. Sık kullanımdan dolayı kulaklıklarda kalite ve konfor ihtiyacı aramamıza sebep oluyor. Gürültülü ortamlarda kulaklıklardan yeterli performansıda bekliyoruz. Yada sessiz ortamlarda dışarıya ses vermeyen kulak içi kulaklıklar tercihimizdir.

Sürekli bozulan kulaklıklardan sıkıldıysanız,  yada iş hayatınızda sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştiriyorsanız, gürültülü ortamlarda kulaklığımızdan yeterli performansı alamıyorsanız kaliteli ve uygun fiyata En iyi kulak içi kulaklıklar yeterli performansı gösterecektir.

Kaliteyi ve konforu hissedeceğiniz  En iyi kulak içi kulaklıklar ı sizler için listeledik. Kulak içi kulaklık tavsiyesi 2019, kulak içi kulaklık önerisi 2019


1- Philips SHE3900WT/00

Ergonomik oval ses tüpü kulaklığın ideal şekilde yerleşmesini sağlar ve konfor sunar.

Fiyatı: 55 TL

2- Rock Zircon

Rock firmasının zircon modelidir. Özellikle bol baslı müzikler seviyorsanız bu kulakiçi kulaklığı tercih edebilirsiniz.

Fiyatı: 65 TL

3-Joyroom E109

Metal bir gövdeye sahip olan Joyroom markasının E109 modeli derin bas özelliği ile rakiplerinden ön plana ön plana çıkıyor.

Fiyatı: 85 TL

4- MEMT X5S

Türkiye’ de satışı olmayan bu kulakiçi kulaklığı Aliexpress üzerinden sipariş verebilirsiniz. Fiyatına göre oldukça kaliyeti ve iddialı bir üründür.

Fiyatı: 120 TL

5- BlitzWolf BW-ES2

BitzWolf BW-ES2 in diğer kulaklıklardan ayıran özelliği farklı bir tasarıma sahip olmasıdır. Yine çift sürücü özelliği ile  daha kapsamlı ve derin sesleri kullanıcıya sunuyor.

Fiyatı: 110 TL

6- Boarseman CX98

Fiyatına göre oldukça kaliteli ses veren bu kulaklık Boarseman markasının orta segment bir ürünüdür.

Fiyatı: 84 TL

7- DZAT DF-10

Profesyonel işçilik ve malzeme kalitesi bakımından tercih edilme nedenlerini ortaya çıkarıyor.

Fiyatı: 96 TL

8- BlitzWolf BW-VOX1

Yine BlitzWolf markasının çıkardığı bu kulaklık dual double özelliği ile çift hoparlör taşıyor. Bu sayede ses kalitesinde oldukça iddialı bir markadır.

Fiyatı: 110 TL

9- Sony MDR EX110APB

Uzun yıllar birçok ürün geliştiren Sony,  her alanda farkını ortaya koyan bir markadır. Yine geliştirdiği kulaklıklar saf ve doğal ses ile kaliteli işler başarıyor. MDR EX110APB modeli son zamanların en çok tercih edilen kulakiçi kulaklığıdır.

Fiyatı: 130 TL

10- Xiaomi Hybrid HD Metal Piston

Metal bir çerçeveye sahip çift sürücülü bu kulaklık bir çok ses tonunu hissetmenizi sağlıyor. Xiaomi markasının en çok tercih edilen kulaklığıdır.

Fiyatı: 150 TL

11- Sony MDR-EX650AP

İstenmeyen titreşimleri engellemek ve dengeli bir ses sağlamak için prinçten üretilen bir gövdeye sahiptir.

Fiyatı: 200 TL

12- Sony MDR-NC31EM

Seyahat ederken, MDR-NC31EM çevrenizdeki tüm gürültüleri etkili bir şekilde engeller ve sizi müziğinizle baş başa bırakır. Yüksek düzeyde rahatlık sunan kulaklık uçları sayesinde rahat ve konforlu bir müzik keyfi sunar. Sony’nin yakın zamanda çıkardığı ve birçok kullanıcısının memnun kaldığı bir ürün.

Fiyatı: 250 TL