Alabileceğiniz En İyi Spor Ayakkabıları

Alabileceğiniz En İyi Spor Ayakkabıları

2019’da alabileceğiniz en iyi spor ayakkabıları nelerdir? En popüler spor ayakkabıları hangileridir?, en iyi spor ayakkabı, popüler spor ayakkabıları, spor ayakkabı tavsiye 2019,

Bir ayakkabı mağazasına girdiğinizde ayakkabı seçmekte kararsız mı kalıyorsunuz. Peki şık aynı zamanda gündelik yaşamda giyebileceğiniz rahat bir spor ayakkabı mı istiyorsunuz.

Rahat hareket imkanı sağlayan dayanıklı, esnek, konforlu ve şık popüler alabileceğiniz en iyi spor ayakkabıları sizler için listeledik.

İşte alabileceğiniz en iyi spor ayakkabıları,1- NIKE AİR JORDAN 1

1985 tarihli orijinal modelden ilham alan Air Jordan 1 Low Erkek Ayakkabısı, MJ’in çaylaklık sezonunda giydiği çığır açan ayakkabıya ve oynadığı ilk All-Star maçına saygı duruşunda bulunuyor. Düşük bilekli silüet ve yeni renkler, her yerde giyebileceğin yeni bir stil sunar.ı

Sırçalı ve sentetik deriyi bir araya getiren ayakkabı, sokağa uygun stili ve her adımda sunduğu rahatlıkla form ve işlevi bir arada sunar.

FİYATI: 450 TL

2- NIKE AIR MAX 1

Nike’ın çığır açan Air-Sole birimi, 1978’de Nike ayakkabılarda boy gösterdi. 1987’de Nike Air Max 1, topuk kısmındaki görünür Air tasarımıyla hayranlarının Air-Sole rahatlığını yalnızca hissetmesini değil, aynı zamanda görmesini de sağladı. O günden beri yeni nesil Nike Air Max ayakkabılar, sundukları etkileyici renk kombinasyonları ve güvenilir, hafif yastıklamayla hem sporcular hem de koleksiyoncular arasında popülerliğini koruyor.

FİYATI: 500 TL

3- NIKE PG1

PG 1, basketbolun çok yönlü oyuncuları için tasarlanmıştır. Hafif fakat güçlü olan bu stil, destekleyici bandı ve rahat yastıklamasıyla hızlı ve odaklı her adıma tepki verir.

FİYATI: 370 TL4- PUMA SUEDE

Klasik PUMA modelleri arasında en fazla bilineni, en popüler olanı. Ve zamansız ikonlar arasındaki yerini kesinlikle hak ediyor. Üstelik kültürel açıdan da önemi büyük: Break dance akımını kucaklayan ilk ayakkabı olarak popüler kültür tarihindeki yeri belli. Suede Classic+ etiketini taşıyan bu yeni versiyon, sportif ve şık yaşam tarzını tamamlayacak yeni renklerle geliyor. Rahat, süet dış kaplama. Ek nefes alabilirlik için delikler. Daha fazla konfor için dolgulu yaka kısmı. İdeal kavrayış için kauçuk dış taban. PUMA Suede Classic modellerinin kalıbı farklı olabilir. Lütfen gerçek numarandan yarım numara daha küçük almayı düşün.

FİYATI: 230 TL

5- ADİDAS ALPHABOUNCE

Kadın koşu ayakkabısı, her adımda destek sunan ve ayağını destekleyen dikişsiz file saya ile tasarlanmıştır. Ayakkabı, Bounce yastıklama ile son derece konforludur. adidas, ürünlerinin çevreye olan etkilerini minimuma indirmeyi amaçlar. Bu ürün de Parley for the Oceans işbirliği ile tasarlanan ipliklerle üretilmiştir. İpliğin bir kısmında, plajlardan ve kıyı bölgelerinden henüz okyanuslara ulaşmadan önce toplanan geri dönüştürülmüş atıklardan elde edilen Parley Ocean Plastic™ bulunur.

FİYATI: 360 TL

6-CONVERSE ALL STAR CHUCK TAYLOR

İkonik stiliyle yaşam tarzınız haline gelen eskimeyen bir spor ayakkabı!
1908 yılına dayanan köklü geçmişiyle yolculuğunu günümüze kadar sürdüren spor ayakkabı tasarımcısı Converse, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Chuck Taylor All Star spor ayakkabılarla tarzınızı sportif sokak modasının yıldızları arasına taşıyor.

FİYATI: 215 TL

7- ADİDAS ULTRA BOOSTS

Ultraboost Clima ayakkabı, sıcak havalarda serinlik ve konfor hissi yaratır. Bu erkek koşu ayakkabısı, gelişmiş nem kontrolü sağlamak üzere teri uzaklaştıran ipliklerle üretilen adidas Primeknit mükemmel örgü sayaya sahiptir. Ayakkabının açık örgü yapısı üst düzey hava akışı sağlarken, Boost yastıklama ise her adımda enerji geri dönüşümü sunar.

FİYATI: 570 TL

8- NIKE AIR FORCE 1

Efsane, klasik tarzın ve taze, canlı ayrıntıların harmanlandığı ikon üzerine modern bir havaya sahip olan Nike Air Force 1 ’07 Erkek Ayakkabısı’nda yaşamaktadır.

FİYATI: 450 TL

9- ADİDAS CRAZY EXPLOSİVE

Adidas arşivlerinin ötesine geçen bu model, yıkıcı stil ve performans anlayışının bir temsili. Dinamik görünümü ve canlı renkleri ve grafik desenleri ile sahada parlamanı sağlayacak bu model, boost teknolojisi ile enerjinin yenilerken hızını korumanı sağlar.

FİYATI: 430 TL