Android İçin En İyi Video Düzenleme Programları

Akıllı telefonlar ile birlikte kaliteli fotoğraf ve videolar üretmemiz kolay hale geldi. Sosyal medya platformlarını ve youtube platformunu sık kullanan kullanıcıların, ihtiyaç duyduğu farklı efektler, profesyonel fotoğraf ve video üretmek artık akıllı telefonların kaliteli kameralarıyla mümkün. Peki bu kadar kaliteli profesyonel fotoğraf ve videolar nasıl yapılıyor.

Video düzenleme programı – video editleme programı

Fotoğraf ve videolarınızı ilginç ve eğlenceli hale dönüştürecek, kısa film hazırlayabileceğiniz, youtube videoları hazırlayabileceğiniz, slayt yapabileceğiniz android için popüler en iyi video düzenleme programlarını sizler için listeledik.

İşte en iyi android video düzenleme programları – android video editleme programları,1- Magisto Video Düzenleyici

En İyi Video Düzenleme Programları

Magisto Video Düzenleyici ve Oluşturucu, video kliplerinizi ve resimlerinizi otomatik olarak ve sadece birkaç sihirli dakika içinde güzel bir şekilde düzenlenmiş ve sevdiğiniz müzikler, müthiş grafikler ve efektler kullanılarak tamamlanmış filmlere dönüştürüyor!

İNDİR

2- Quik

En İyi Video Düzenleme Programları

FOTOĞRAFLARINIZ ve VİDEO KLİPLERİNİZİ EKLEYİN +75 taneye kadar fotoğraf ve video klibi Galeri, Albüm, Google Fotoğraflar, Dropbox, GoPro Plus veya GoPro Quik uygulamalarınızdan ekleyin. Hareketli Fotoğraflarla bile çalışır. + Quik, GoPro videolarından veri toplar (gülümseme [1], yüzler [2], sesler, çığlıklar, hız, zıplamalar, su, panoramik ve sabit videolar [3]) ve harika anları seçmek için videoları inceler. Yüzleri ve renkleri tespit ederek her bir fotoğrafı mükemmel bir şekilde çerçeveye alır. Düzeni veya ilgi noktasını elle ayarla. + Kendi anlarını seçmek ister misin? En iyi video için HiLights etiketlerini kullan.

İNDİR

3- Viva Video: Video Düzenleme

En İyi Video Düzenleme Programları

Ücretsiz Video / Foto Düzenleyici ile sizde kısa filmlerin Uzmanı Olun! Yapacağınız slayt gösterileriyle Farkınızı Ortaya Koyun!

İNDİR

4- VideoShow Düzenleyici

En İyi Video Düzenleme Programları

Telefonlarında videolar yapmak için iyi bir araca ihtiyacı olanlar kişilere hepsi bir arada bir video düzenleyici yapmak için uğraşıyoruz. Seçkin temalar, alt yazılar, müzikler, filtreler ve emojiler… Harika bir video yapmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Uygulama; video düzeltme, sıkıştırma, MP3 dönüştürme gibi aklınıza gelebilecek her türlü kullanışlı aracı da içerisinde taşıyor.

İNDİR

5- KineMaster

En İyi Video Düzenleme Programları

KineMaster, video, görüntü ve metin katmanlarının yanı sıra hassas kesim ve kırpma, çok parçalı ses, hassas ses kontrolü, renk LUT filtreleri, 3D geçişler ve çoklu katman katmanlarını destekleyen tek tam donanımlı profesyonel video editörüdür.

İNDİR

6- PowerDirector Video Editor

En İyi Video Düzenleme Programları

PowerDirector, güçlü çoklu parça zaman çizelgesi video düzenleme ile en iyi video düzenleyici uygulaması , ücretsiz video efektleri, yavaş hareket, ters video, arka planı düzenle ve daha fazlası ! 4K filmler üretmek ve bunları sosyal medyada paylaşmak için chroma anahtar ‘ı kullanarak mükemmel seslendirme ve aksiyon filmi efektleri oluşturun!

İNDİR