En İyi Çevrimiçi Müzik Dinleme Uygulamaları

En İyi Çevrimiçi Müzik Dinleme Uygulamaları

İnternette müzik aramaktan, indirmekten sıkıldınız mı? Özgürce müzik dinleyebileceğiniz güvenilir müzik platformları mı arıyorsunuz ?

O halde En İyi Müzik Dinleme Uygulamalarını sizler için hazırladık. İşte yazımızda…


Geçmişten günümüze kadar plaktan kasete, kasetten cd ye ve son olarak günümüz dijital müziğine gelen müzik piyasası teknoloji ile her geçen gün yenileniyor.

Son dönemlerde popüler olan müzik dinleme uygulamaları bir çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Kolayca tüm şarkı listelerine ulaşma imkanı sağlıyorlar. Alternatif ve özgür müzik dinleyebileceğiniz güvenilir ve yasal En İyi Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları nı sizler için birara getirdik.

İşte En İyi Çevrimiçi Müzik Dinleme Uygulamaları

1- SPOTİFY

Spotify İsveçli bir müzik veri akışı servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir.

İndir

2- FİZY

fizy, Türkiye merkezli bir müzik portal servisidir. fizy, 22 Aralık 2008’de Ercan Yaris tarafından kuruldu. Açılışından kısa süre sonra The New York Times gazetesi tarafından “Yeni yılda denenmesi tavsiye edilen üç internet sitesi” arasında gösterildi.

İndir

3- DEEZER

Deezer web tabanlı bir müzik yayını servisidir. Kullanıcıların çevrimiçi veya çevrimdışı olarak çeşitli cihazlarda müzik dinlemelerini sağlar. Paris, Fransa’da oluşturulmuştur. Deezer 35 milyondan fazla lisanslı müzik parçası, 30.000’den fazla radyo kanalı ve 12 milyon aylık aktif kullanıcıya sahiptir.

İndir


4- TİDAL

Tidal, abonelik tabanlı bir müzik servisidir. 25 milyonun üzerinde şarkı ve 75.000’den fazla video klibe sahiptir. 2014’te Aspiro tarafından hayata geçirildi. 2015’in ilk çeyreğinde Shawn “Jay Z” Carter’ın sahibi olduğu Project Panther Ltd., Aspiro’yu satın aldı.

İndir

5- APPLE MUSIC

Apple Müzik; Apple tarafından geliştirilen müzik dinleme servisi. Kullanıcılar kendi cihazlarına dinlemek istedikleri müzikleri indirebilir, önce de oluşturulan oynatma listelerini dinleyebilirler. İnternet üzerinden yayın yapan “Beats1” adlı radyo kanalını içermektedir.

İndir