İlginç İnternet Siteleri – Dünyanın En Gizemli Web Siteleri

İlginç İnternet Siteleri – Dünyanın En Gizemli Web Siteleri

Tuhaf siteler, enteresan siteler, paranormal web siteleri, gizemli siteler, ilginç web siteleri, 

İlginç internet siteleri ; Hemen hemen her gün, her saat, her an internet sitelerinde dolaşıyoruz. İnternet ortamında milyonlarca site ve içerikler mecvut. Bugünkü yazımızda web siteleri arasında biraz farklı içerikleri olan sitelerden bahsedeceğiz. Kimisinin dünya dışı varklılar tarafında oluşturulduğu, kimisinin tarikatların iletişim amacıyla kullandığı yada geyik olsun diye birilerin şaka maksatlı siteleri oluşturduğu iddia edilmektedir. Ama hala gizemi koruyan bu siteler bakalım ne zaman açığa kavuşacak. Siz siz olun bu tür sitelerde fazla dolaşmayın. Yayınladıkları içerikler hiçte iç açıcı değil. Gelin sizlerle İlginç web siteleri, tuhaf siteler, enteresan siteler, paranormal web siteleri gizemli sitelerini tanıyalım,

İşte İlginç internet siteleri , Dünyanın en gizemli web siteleri,İlginç internet siteleri

Fusionanomaly

İlluminati, nano-teknoloji, ilginç deneyler, uyuşturucu, piramitler gibi birçok konu hakkında sınırsız içeriğe sahip bir site. Nodes adı altında birçok kategori mevcut. Siteyi ilginç kılan ise site içerisinde zaman zaman gizli linklerin olduğu ve bu linklerde dünyanın herhangi bir yerinden koordinatlar verildiği söylenmektedir. Atomjack adlı bir kullanıcının kurduğu bu site ‘bağlantı noktaları sürekli değişiyor’ sloganıyla gizemini koruyor.

İlginç internet siteleri

Whiteenamel

Bu site sizi akıl hastanesinde bir yolculuğa çıkartıyor. Hastane içerisinde geziye çıkıyorsunuz ve belirli yerlere tıkladığınızda o yerlerde yaşanmış gerçek hikayeleri sizler gösteriyor. bu hikayeler hiçte hoş hikayeler değil , yaşanmış ürkütücü, gizemli, paranormal hikayeler yer alıyor. Tıkladığınız her yer sizin seçimleriniz doğrultusunda bir sonuca gidilmektedir. Bir çok söylentiye göre 1000 lerce olay döngüsü ve 270 ayrı sonuca dayanan olaylar mevcut. Bir çok kişinin akıl sağlığının bozulduğu söylenmektedir.

İlginç internet siteleri

Thisman

Sitede robot resimle çizilmiş bir adamın portresi mevcut. İşin ilginç tarafı siteyi ziyaret eden dünyanın bir çok yerindeki ziyaretçiler bu adamı daha önce yaşantılarında gördüklerini iddia etmeleri. Sitenin kim tarafından ve hangi amaçla açıldığı hala sır gibi.

İlginç internet siteleri

973-eht-namuh-973

1980 yılında jupiter ile iletişime geçildiği ve jüpiterle yapılan konuşmaların şifreli bir metinle sayfada yayınlandığı iddia edilmektedir. Sitede bulunan yazılar üçgen formda dizilmiş harflerden oluşmaktadır. Bu garip yazılarla bir şeyler anlatılmaya çalışılmış. Bazı kişiler, dünya dışı varlıklardan gelen mesajlar olduğunu iddia etmektedirler.

İlginç internet siteleri

anomalies-unlimited

Kimyasallar, hayaletler, katiller, sapıklar, ölü fotoğrafları, işkence görüntüleri, iğrenç tarifler, paranormal gibi birçok rahatsız içerikleri barındırıyor. Bu siteye kesinlikle 18 yaş altı kişilerin girmemesini öneriyoruz. Zaten akıl sağlığı normal insallarında bu siteye girmesi beklenmiyor. Sayfa İngilizce dildedir. Sayfa içerisinde ziyaretçi iletişim formuyla iletişim kuran kate isminde kendini yayıncı olduğunu söyleyen biri mevcut.

İlginç internet siteleri

Sentimentalcorp

Siteye ilk girildiğinde NOTHING yazılı bir televizyona bakan bir çift resmi ve üstünde 5 adet gif videolar mevcut. Bu 5 adet videolara tıklandığında rahatsız edici subliminal sembol ve resimlere yönlendiriliyor. Sitenin yaratıcısı insanların akıl sağlığını bozmak amacıyla hazırlandığını belirtmektedir.

İlginç internet siteleri

Joy of Satan

Bir satanist sitesi olan bu site satanizm ile alakalı detayları içeren içerikler yayınlamaktadır. Site satanizmi din olarak kabul etmektedir. Sitenin dünya genelinde birçok takipçisi bulunmaktadır. Tabiki satanizm diyince akla birçok iğrenç , rahatsız edici görüntüler geliyor. Siz siz olun bu siteye girmeyin.

İlginç internet siteleri

wwwwwwwww.Jodi.org

9 tane w den oluşan bu site anlamsız karakterlerin ve karmaşık bir tasarıma sahip.

İlginç internet siteleri

Web Driver Torso

Bir youtube kanalıdır. Farklı zaman dilimlerinde ardı ardına anlamsız videolar yayınlayan bu kanal hala gizemini korumaktadır. Kırmızı ve mavi şekillerin ve anlamsız seslerden oluşan videolar yayınlamaktadır. Bir çok kişi tarafından bir örgüte ait bir çeşit iletişim olduğu iddia edilmektedir.

İlginç internet siteleri

oct282011.com

Bir tarikata ait giriş testi olduğu düşünülmektedir. Kurucusu belli değildir.

İlginç internet siteleri

Darkweb

Türkçe karşılığı karanlık-web. Uzak durulması gereken internetin karanlık bölümüdür. Google gibi arama motorlarının ulaşamadığı ve normal web den siteye girilemeyen farklı bir web sunucusu barındıran sitedir.

Rahatsız edici birçok içerik mevcut. Uyuşturucu, karapara, silah ticareti, kiralık katil, sapkınlık, gibi bir çok konu yer alıyor. Akıl sağlığı yerinde olmayanların girdiği sitedir. Ayrıca sitede yasal olmayan içeriklerden dolayı başınız yanabilir. Bu tür sitelerden uzak durunuz.

İnternet dünyasını kocaman bir dağ olarak düşünürsek bu dağın bir o kadarı da altında yer alır. İnternetin karanlık tarafında da bir çok içerik mevcut.Bir çok İlginç internet siteleri mevcut. İnternetin hayatımıza girmesiyle karanlık yüzlü kişilerde web in karanlık tarafını tercih edip buralarda yer edindiler.